Przejdź do treści
Strona główna » O mnie

O mnie

Malwina Znamirowska

Adwokat i mediator stały. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Prawa Handlowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikację adwokacką odbywała przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach prawnych, adwokackich i radcowskich na terenie Wrocławia świadcząc doradztwo prawne na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Aktywnie uczestniczyła w udzielaniu pomocy prawnej osobom osadzonym w Areszcie Śledczym i Zakładzie Karnym we Wrocławiu w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu Biura Porad Obywatelskich i Wrocławskiego Towarzystwa Opieki Nad Więźniami.

Zakresem swojego zainteresowania obejmuje sprawy z szeroko pojętego prawa cywilnego i gospodarczego, prawa spadkowego i rodzinnego oraz egzekucji komorniczej.

Doradza klientom Kancelarii SKR w sprawach spadkowych, rozwodowych, pomaga ponadto prawnie zabezpieczyć roszczenia finansowe klientów w sprawach o dział spadku, zachowek, zniesienie współwłasności oraz w sprawach o podział majątku małżonków. Ze względu na swoje bogate doświadczenie zawodowe, skutecznie reprezentuje także klientów w sprawach likwidacji szkód na mieniu i osobie, w tym z tytułu błędów medycznych na etapie postępowania przedsadowego i sądowego.

Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optimus Mediator.