Przejdź do treści
Strona główna » Obszar praktyki » Prawo spółek

Prawo spółek

Kancelaria SKR zapewnia kompleksową obsługę prawną firm i przedsiębiorstw w zakresie prawa spółek. Doradzamy spółkom osobowym i kapitałowym, jak również innym podmiotom działającym na rynku polskim.

Kompleksowa usługa zakładania spółek oraz zmiany w strukturach spółki KRS: Kępno, Oleśnica, Wrocław

Nie każdy musi wiedzieć, na czym polega zakładanie spółek. My specjalizujemy się w kwestiach prawnych, dlatego oferujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie w procesie rejestracji podmiotu gospodarczego. Klientom korzystającym z naszych usług, przekazujemy niezbędne informacje, a także w ich imieniu zajmujemy się przygotowywaniem obowiązkowej dokumentacji. Następnie przekazujemy ją do właściwego urzędu, starając się o rejestrację w możliwie najkrótszym terminie. Do współpracy w zakresie zakładania spółki zachęcamy Klientów z  Kępna i okolic. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Poza zakładaniem spółek zajmujemy się także bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych. W tym zakresie oferujemy kompleksową pomoc polegającą na świadczeniu szeregu stałych lub okresowych usług. W razie potrzeby przeprowadzamy też analizy planowanych bądź już realizowanych przedsięwzięć handlowych, jak również wykonujemy analizy typu due diligence. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

Zobacz także: Sprawy rodzinne