Przejdź do treści
Strona główna » Obszar praktyki » Projekty specjalne

Projekty specjalne

Wiemy jak złożone jest współczesne prawo, a w szczególności jak skomplikowane bywają ludzkie losy. Mając to na uwadze w strukturze Kancelarii SKR wyodrębniliśmy dział zajmujący się zagadnieniami interdyscyplinarnymi tj. takimi, które wymagają zaangażowania prawników oraz specjalistów z różnych dziedzin.

W ramach tego zespołu prowadzimy sprawy nietypowe, których zarówno stopień skomplikowania jak i powiązania z różnymi innymi dziedzinami powoduje, że świadczone przez nas usługi w tym zakresie wykraczają poza obszar standardowych usług prawnych świadczonych przez większość kancelarii na rynku.

Nadrzędnym celem członków tego zespołu jest odpowiednie i precyzyjne zdiagnozowanie problemu a następnie szybkie i trafne jego rozwiązanie przy wykorzystaniu prawników o różnych specjalnościach oraz także ekspertów i fachowców z innych dziedzin.

Gwarantując naszym klientom wsparcie w ramach „projektów specjalnych” dbamy o to aby najważniejsze cele zostały osiągnięte maksymalnie szybko przy jak najmniejszym ryzyku.

Dzięki świadczeniu przez Kancelarię SKR usług prawnych w zakresie różnych dziedzin prawa, zyskaliśmy bogate doświadczenie, co w połączeniu z najwyższymi standardami pozwoliło stworzyć nam zespół kompetentnych ekspertów gotowych podjąć się każdego wyzwania.

Zobacz także: Restrukturyzacja i upadłość